مقالات

تبلیغات رستورانی

تبلیغات رستورانی
0
(0)

تبلیغات رستورانی

 

تبلیغات میدانی

تبلیغات فضای مجازی

تبلیغات ارگانیک

بعد از اتمام موارد ذکر شده رستوران شما آماده پذیرائی از مشتریانی هست که شما را نمی‌شناسند پس لازم است تمام سرویس و خدماتی که در مجموعه خود ارائه میکنید را در قالب عکس و فیلم تهیه و با درگاه های مختلف به عموم مردم معرفی کنید تا بلکه شما را ببینند این کار تماما کار متخصص است ، چرا که آنقدر که درگاه های زیادی وجود دارد که درصد بازدهی آنها نسبت با هم متفاوت است پس شما باید بهترین درگاه ها را با به صرفه ترین آنها انتخاب کنید تا مسیر شما را برای رساندن به مشتریان بیشتر و سوددهی بالا تر نزدیک تر کند.

 

به طور کلی تبلیغات میدانی به تبلیغاتی گفته می‌شود در سطح شهر و در بیلبورد ها قرار می‌گیرد که شما در این نوع تبلیغات میتوانید به جا انداختن برندینگ خود کمک کنید..

در تبلیغات فضای مجازی که امروزه عموم مردم از آن استفاده نموده و بهترین و بروزترین آن فضای اینستاگرام هست که بسیار گسترده و کارا می‌باشد و ما این بستر را با توجه به دقت دل انتخاب و رویه تبلیغات می‌تواند شما را به مشتریان بیشتری برساند.

تبلیغات ارگانیک بسیار مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که مجموعه شما را تبدیل به یک برند و مشتریان وفادار برای شما می‌سازد و به مرور قسمت عمده فروشی رستوران از آیت طریق میتواند باشد.

 

تبلیغات ارگانیک چیست؟

تبلیغات ارگانیک یا همان دهان به دهان از آنجایی شروع می‌شود که شما در تمام رویه امتیازدهی مشتری نمره تمام بگیرید، یعنی از لحاظ کیفیت و کمیت و گارنش غذاها و نوع سرویس دهی و فضای مناسب و بهداشتی و برخورد پرسنل به درجه ایی برسد که مشتریان شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند و این بهترین نوع تبلیغات است و برند شما را معتبر خواهد ساخت پس حواستان به تمام قسمت های مختلف رستوران باشد چون در دید مشتری تمام عیب و نقص ها به وضوح قابل دید و لمس است.

پیشنهاد ما به شما برای تبلیغات صحیح و پربازده این است که حتما با مشاوران ما مشورت کنید.

مشاوره رایگان

 

خدمات خاص رستورانی

 

کافه رستوران و موسیقی زنده

رستوران سنتی و موسیقی سنتی

رستوران مخصوص کودکان با موسیقی و تن‌پوش های عروسکی

خدمات و برنامه هایی که جدا از سرو غذا در رستورانتان ارازه میکنید خیلی مهم و حائز اهمیت می‌باشد ، چرا که امروزه با افزایش درخواست مردم به تنوع غذاها و رستوران ها به نسبت و موازات شاید بیشتر رستوران های زیادی شروع به کار کرده اند که می‌توان به عنوان رقیب به آنها نگاه کرد ، پس در فضایی که رقبای زیادی دارید باید آنقدر متنوع و خاص عمل کنید و به روز بتشید که از بقیه برند ها پیشی گرفته و هر روز و ار هفته و ماه برنامه های متنوع و خاص در خصوص موزیک زنده و استند آپ کمدی و برنامه های ویژه کودکان ( که این کار را ما به صورت تخصصی انجام می‌دهیم و بنیانگذار این کار در آن هستیم ) و ….. را باید ارائه و برنامه ریزی کنید برای پیشرفت و درآمد بالای رستوران باشد.

مشاوره رایگان

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *